Statybos leidimas » Terminai

Architektai, Namu projektai, Statybos leidimas
Architektai, Namu projektai, Statybos leidimas

Statybą leidžiantis dokumentas “Statybos leidimas” statiniui išduodamas per:
– 45 darbo dienas – statybos leidimas statyti naują ar rekonstruoti statinį.
– 30 darbo dienų – statybos leidimas statyti naują ar rekonstruoti esama statinį, rašytinis pritarimas statinio kapitalinio remonto projektui.
– 15 darbo dienų – statybos leidimas išduodamas kitais, negu nurodytais, atvejais.
– 10 darbo dienų – statybos leidimas tęsti sustabdytą statybą.

Svarbi INFO – Statytojas norėdamas gauti statybos leidimą elektroniniu būdu, turi turėti asmeninį skaitmeninį sertifikatą, išduotą kvalifikuoto elektroninio parašo paslaugų teikėjo ir turi būti autentifikuotas per IVPK prie LRV elektroninių valdžios vartų portalą epaslaugos.lt. Naudojantis elektroninėmis paslaugomis, prašymas ir kiti dokumentai pateikiami nuotoliniu būdu (internetu). Pridedamas projektas turi būti pasirašytas projektą privalančių pasirašyti asmenų elektroniniais parašais. Projekto ir kitų dokumentų popierinio varianto šiuo atveju savivaldybės administracijai pateikti nebereikia.

Mūsų paslaugos » Statybos leidimas

Atstovaujame statytojus statybos leidimams gauti visoje Lietuvoje. Dirbame su visomis LT miestu savivaldybėmis. Turime visus leidimus ir sertifikatus teikti statybos leidimu prašymams elektroniniu būdu ir popieriniu variantu.

 

Palikite užklausą dabar  Užsakyti paslaugą   Jus taip pat galite  Užduoti klausymą į kuri mes jums atsakysime per artimiausias 24 valandas.

Mūsų specialistai jums padės

Jei negalite apsispręsti? susisiekite su mumis telefonu,  +370 6168 0486  kad galėtume įvertinti darbų apimti ir pasiūlyti jums geriausia kainą.

2 Comments
  1. Namo šiltinimas ir namo rekonstrukcija ideali. Esame dėkingi įmonės “JNT Projektai” kolektyvui už puiku ir nuoširdu darbą

    1. JNT Projektai kolektyvas yra dėkingas už puiku įvertinimą

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *