Vieno aukšto namu projektai

Architektai, projektavimas, Namu projektai, kartotiniai namu projektai
Architektai, projektavimas, Namu projektai | Vieno aukšto namu projektai

Šiandiena populiarėja ir Vieno aukšto namu projektai. Žinoma, kad yra sunku apsispręsti, koki namą statyti, vieno aukšto ar dviejų? Vieno aukšto namai labai paprastai išsprendžia laiptų klausimą – jų tiesiog nereikia, bet vieno aukšto namo sprendimas nebūtinai tinka visiems. Jei mąstome apie namą iki 80 kv. m. ar iki 100 kv. m. – vieno aukšto namas tampa geriausiu ir prasmingiausiu sprendimu. Tačiau, jei norėsite didesnės kvadratūros vieno aukšto gyvenamajame name, atitinkamai reikės ir didesnio žemės sklypo.

Vieno aukšto namu projektai

Vieno aukšto namų projektai yra patogūs vyresnio amžiaus žmonėms, ar turint mažų vaikų. Tokie namai gali būti tiek maži, tiek dideli, tiek mūrinių, tiek ir medinių konstrukcijų. Fasadai taip pat gali būti įvairūs – modernūs su vienšlaičiu stogu arba klasikiniai. Jeigu jums namo reikia su garažu, ar mansarda, nėra sudėtinga suplanuoti papildomas erdves. Vieno aukšto namuose mažiau reikia ir santechnikos mazgų, todėl, kad visos patalpos yra viename aukšte. 

Palikite  Užklausą dabar  ir mes į ji jums atsakysime per artimiausias 24 valandas.

 

Vieno aukšto namų projektai yra ekonomiški ir praktiški. Jų išplanavimą ir fasadus, galima kurti su tokia įvairove, ir tiek galimybių, kad net išrankiausiems, galima rasti tinkamą variantą.

Mūsų specialistai jums padės

Jei negalite apsispręsti? susisiekite su mumis telefonu,  +370 6168 0486  kad galėtume įvertinti darbų apimti ir pasiūlyti jums geriausia kainą.

 

Daugiau panašiu projektų | Moduliniai namai