Rastiniu namu projektai

Rastiniu namu projektai

Įvairios paskirties Rastiniu namu projektai

Mes padėsime jums susikurti savo svajonių namus.

Pas mus jūsų svajonės tampa realybėmis. Net jei pas mus atvyksite tik su dideliu noru turėti savo svajonių namus, mes padėsime Jums sukonkretinti savo norus iki eskizų, brėžinių ir projektų. Turime didelę patirtį su medinių namų projektais, todėl bendromis pastangomis paversime Jūsų svajonę realybe. Jeigu sunku apsispręsti, ko norėtumėte, pateiksime įvairiu medinių namų projektų, kurie padės įsivaizduoti, kaip gali atrodyti Jūsų namai.

JNT Projektai

Rastiniu namu projektai, Architektai » projektai » projektavimas. | Namu projektai

Namu projektai

Rastiniu namu projektai –  Žmonės renkasi įvairaus dydžio rastinius namus,  vieniems patinka rastiniu namu projektai iki 80 kv, kitiems patinka didesniu rastiniu namu projektai iki 100 kv, tačiau visi kartu sutinka, kad nuosavas namas visada bus geriau už butą, nes tik nuosavame name jautiesi nepriklausomas nuo kaimynų už sienos.

Rastiniu namu projektai

Mūsų projektuojami įvairaus dydžio ir įvairios paskirties rastiniu namu projektai visiems. Turime sukaupę nemažą patirti rastiniu namu projektavime, kreipkitės, padėsime rasti geriausią variantą.

Architektai, projektai, Rastiniu namu projektai

Rastinio namo savybės

Rąstinio namo savybės kurias turite žinoti. 
– Pasižymi puikia šilumos izoliacija, todėl tokiame name vasarą bus vėsu, o žiemą šilta.
– Rąstai – labai stipri bei patvari statybinė medžiaga. Mediniai namai puikiai atlaiko įvairias gamtos stichijas: uraganus, viesulus, audras, žemės drebėjimus ir t.t.
– Rąstinei sienai nereikia išorės bei vidaus apdailos.
Jei ieškote natūralaus namo, rąstinis namas kaip tik Jums.

Palikite  Užklausą dabar  ir mes į ji jums atsakysime per artimiausias 24 valandas.

Mūsų specialistai jums padės

Jei negalite apsispręsti? susisiekite su mumis telefonu,  +370 6168 0486  kad galėtume įvertinti darbų apimti ir pasiūlyti jums geriausia kainą.

Atliktu darbu "Rastiniu namu projektai" Galerija