Pirčių projektai

Pirčių projektai įvairių tipų pirtims. Pirčių projektavime dirbame jau daugeli metų, todėl turime sukaupę nemažai patirties, kuri leidžia mums projektuoti įvairių tipu pirtis. Mūsų visi pirties projektai yra unikalus, nes projektuojame tik pagal kiekvieno kliento poreikius ir paruošiame geriausią pirties projektą.
Lietuvoje dažniausiai pirtys yra projektuojamos ir statomos pačiu gamybininku ir tokias pirtis iškūrenus, maudantis ir naudojantis jomis iškyla daug nepatogumų ir paslėptų problemų.

Architektai, projektai, Mūsų projektuojami Pirčių projektai
Architektai, projektai, Mūsų projektuojami Pirčių projektai

Taip yra daugiausiai todėl, kad pirčių projektavimu ir statyba užsiima daugiau statybininkai ir pardavėjai, o ne pirties projektavimo žinovai…

Mūsų projektuojami Pirčių projektai:

Rusiškos garinės pirčių projektai, Suomiškos pirties/saunos pirčių projektai, Turkiškos garinės pirčių projektai, Dūminiu pirčių projektai, Infraraudonųjų spindulių pirčių projektai, Kombinuotos pirties pirčių projektai, Hamamo pirčių projektai. Visi pirčių projektai gali būti pritaikomi miesto bei kaimo sodybų teritorijose.

Kaip užsisakyti?

Norintys užsisakyti pirties projektą ar tiesiog pasikonsultuoti pirties projektavimo klausimais, prašome skambinti mums telefonu,  +370 6168 0486  kad galėtume įvertinti darbų apimti ir pasiūlyti jums geriausia kainą.

 

Mūsų specialistai jums padės

arba palikite  Užklausą dabar  ir mes į ji jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

 

Kiti Pirčių projektai