Buto kapitalinio remonto projektas

Ar reikalingas Buto kapitalinio remonto projektas, kai daugiabučiame gyvenamajame name planuojama atlikti remonto darbus?

Kad atsakytume i ši klausima, mums pirmiausia reikia nustatyti statybos rūšį, išsiaiškinti, ar planuojami darbai bus priskirti kapitalinio ar paprastojo remonto darbams, ar daugiabučio gyvenamojo namo siena ar kita konstrukcija yra statinio laikančioji ar nelaikančioji konstrukcija, taip pat reikia, žinoti, kokiai statinių kategorijai daugiabutis ar gyvenamasis namas yra priskirtas.

Kai mes visa tai išsiaiškinsime, tada ir galėsime jums atsakyti ar Statybą leidžiantis doku­men­­tas (SLD) ir savivaldybės administracijos rašytinis pritari­mas kapitalinio remon­to pro­jek­tui yra reikalingi ar ne, ar bus reikalinga privaloma kapitalinio remonto projekto ekspertizė, o gal kapitaliniam remontui teisėtai atlikti užteks nustatyta tvarka parengto kapitalinio remonto projekto ir daugumos butų bei kitų pastato patalpų savininkų sutikimo.


Architektai, projektai, daugiabučių renovacija
Architektai, projektai, daugiabučių renovacija

Musu paslaugos »

Buto kapitalinio remonto projektas

1, Rengiame atitinkamus statinio projektus kapitalinio remonto ar paprastojo remonto atlikimui.
2, Išimame Statybą leidžiančius dokumentus daugiabučio gyvenamojo namo kapitalinio remonto ar paprastojo remonto atlikimui.
3,Paruošiame ir suderiname visus reikalingus dokumentus buto kapitaliniam remontui atlikti.

Mūsų telefonas +370 6168 0486 užsisakyti paslaugas ar tiesiog pasikonsultuoti

 
arba palikite  Užklausą dabar  į kuri jums atsakysime per 24 valandas.