Architektai » projektai » Namu planai

Architektai, projektavimas, Namų planai
Architektai, projektavimas, Namų planai

Namų planai pagal jūsų įpročius ir jūsų poreikius. Namų planai pasirinkimas pagal jums svarbius kriterijus. 

Mūsų pagrindinis darbo tikslas yra aukščiausios kokybės architektūrinis projektavimas.

Namų planai yra dažnas atskaitos taškas pradedant projektuoti ir kurti savo namus. Daugelis taip pradeda braižymą ir savo busimo namo projektavimą. Apmąstomas namo planas automatiškai prašo apgalvoti ir reikiamų patalpų skaičių, dydį, ir būsimo namo aukštų skaičių, taip pat ir fasadus.

Namų planai visai Lietuvai

Mūsų sukurti projektai jau yra realizuoti Vilniuje, Kaune, Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose ir Utenoje. 

Mūsų telefonas +370 6168 0486  jei norite užsisakyti namo projektą ar tiesiog pasikonsultuoti.

 
arba palikite  Užklausą dabar  ir mes į ji jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

 

Prieš kreipdamiesi į mus, jums reikia apsispręsti ne tik, kiek ir kokios patalpos jums bus reikalingos, bet ir kokio dydžio jos turėtu būti? Kaip planuojate savo gyvenimą naujame name? Ar reikalingas darbo kambarys? Kiek vaikų gyvens su jumis? Kiek vonių ir tualetų norite turėti? Ar reikia atskiros skalbyklos? Kiek drabužių turite? Ar reikalingas sandėliukas prie virtuvės? Garažo dydis minimalus ar reikia vietos ir dviračiams, motociklui ir kitiems daiktams? Ar auginsite daržoves? Gal jums reikia medžioklės kambario, pirties ar dailės studijos. Namas bus su terasa ar be jos?

Namų planai Pasirinkimas