Namu projektai

Architektai »

1. Namu projektai
2. Rastiniu namu projektai
3. Statinio projektavimas
4. Modernus namu projektai
5. Vieno aukšto namu projektai

Projektai »

6. Pirčių projektai
7. Tipiniai namu projektai
8. Mažų namu projektai
9. Dvibučiu namu projektai
10 Konstrukcijų projektavimas

Projektavimas »

11. Medinių konstrukcijų projektavimas
12. Namo renovacijos projektas
13. Namo rekonstrukcijos projektas
14. Buto rekonstrukcijos projektas
15. Kapitalinio remonto projektas

Namu projektai »

16. Buto kapitalinio remonto projektas
17. Sodybų projektavimas
18. Statybos leidimo gavimas
19. Namu planai
20. Statybos leidimo gavimas

Kas yra namo projektas
Kas yra namo projektas

Kas yra Namo projektas?

Namo projektas – tai yra dokumentas, kuriame yra detalūs brėžiniai, kuriais remiantis yra statomas namas. Praktikoje tai yra planas, statybininkams, kaip statyti namą.

Namo projektas, tai yra statybos techninių reglamentų dokumentas, kuriame pateikiami užsakovo sumanytam statiniui sprendimai, kuriame yra aiškinamoji dalis, projekto dalys, skaičiavimai, brėžiniai ir kurie skirti statinio statybai įteisinti, statyti, rekonstruoti, remontuoti ar griauti.

Namo projektą sudaro architektų ir inžinierių paruošti dokumentai: namo architektūrinės ir konstrukcinės dalių projektas, projektavimo sąlygų sąvadas, inžinerinių tinklų projektas.

Daugeliu atveju į namo projektą taip pat yra įtraukiami ir interjero bei eksterjero projektai kuriuos paruošia dizaineris. Namų projektai paprastai skiriami į dvi rūšis – tipiniai namų projektai ir individualūs namų projektai.

 

Namo projektai – Nuo ko pradėti?

Pirmiausia jus turite sau atsakyti į keletą klausimu. Kaip jūs norite gyventi? Su kuo gyvensite? Kokie jūsų poreikiai? Koks jūsų esamas biudžetas? Kas statys jums namą.
Į šiuos ir į panašius klausimus jus turėtumėte sau atsakyti prieš pasinerdamas į namo projekto paieškas. Namus kuriame skirtingiems žmonėms, todėl labai svarbu, kad jus pilnai suprastumėte savo poreikius ir galimybes prieš pradėdamas ieškoti namo projekto, tuomet jums bus lengviau įgyvendinti savo svajone tam namui kurio jus norite.

Jei jau apsisprendėte, pasiskambinkite mums arba atvykite į mūsų ofisą pirminei konsultacijai. Mes valdome daug informacijos, kuria mielai su jumis pasidalysime, kad išvengtumėte klaidu ir nereikalingu išlaidų.

Savo svajonei įgyvendinti reikalingi ir ryžtingi sprendimai.
Manote kad jau per vėlu ar gal būt manote, kad nepatogu yra skambinti dabar? Skambinkite bet kuriuo metu +370 6168 0486  mes irgi norime dalyvauti jūsų svajonės išsipildyme!