Nesudėtingo statinio pridavimas

Nesudėtingo statinio pridavimas

Nesudėtingo statinio pridavimas ir įregistravimas yra būtinas jei jus sau statotės namą, kuriam Techninis pastato projektas ir statybą leidžiantis dokumentas yra neprivalomi. Tuo tarpu Statybos inspekcijos atstovai tikina, kad net ir galimybė statyti pastatą be projekto nereiškia visiškos sprendimų laisvės.


Ar bus reikalingas statinio projektas ir kokiu reikės įteisinimo dokumentu jūsų sumastytam statiniui, jus sužinosite susisiekę su mumis telefonu, jus taip pat sužinosite,
– ar leidimas privalomas jūsų nesudėtingojo statinio statybos atveju,
– kokie ir kada reikalingi statybą leidžiantys dokumentai atliekant nesudėtingojo pastato kapitalinį ar paprastąjį remontą.

Mūsų paslaugos

Nesudėtingo statinio pridavimas ir įteisinimas.
Klientu vardu ruošiame ir teikiame prašymus susijusius su nesudėtingo statinio statybomis, jo pridavimu, registravimu ir įteisinimu.
Jei yra reikalinga, atliekame ir kadastrinius matavimus.


Mūsų telefonas +370 6168 0486 užsisakyti paslaugas ar tiesiog pasikonsultuoti

 
arba palikite  Užklausą dabar  į kuri jums atsakysime per 24 valandas. 

 


 

Nesudėtingo statinio pridavimas, nesudėtingu inžineriniu statiniu

Architektai, projektavimas, Namu projektai, Nesudėtingo statinio pridavimas
Architektai, projektavimas, Namu projektai, Nesudėtingo statinio pridavimas

Statybos techninis projektas ir statybą leidžiantis dokumentas nėra privalomas jeigu statomos įvairios užtvaros, atraminės sienos, susisiekimo komunikacijos ar prieplaukos vandens telkiniuose.
Šių dokumentų nereikia, jeigu statomas ne didesnis nei 50 kv. metrų bendrojo ploto ir ne aukštesnis kaip 5 metrų namas miesto teritorijoje. Už miesto teritorijos ribų statant statinį iki 80 kv. m. bendrojo ploto ir ne aukštesnį kaip 8,5 m. gyvenamąjį namą ar ūkinį pastatą, irgi nereikia nei projekto, nei SLD.

Mes rekomenduojame gauti sutikimus ir iš savivaldybėms priklausančio kultūros paveldo departamento, ir iš statybos inspekcijos. Todėl, kad net savivaldybei suteikus leidimą, daugeliu atveju bandant priduoti pastatą, statybos inspekcija randa pažeidimus.

Jeigu dokumentai neprivalomi, kaimynų leidimai būtini
Reikėtu nepamiršti, jei planuojamam statiniui statybos techninis projektas ar SLD ir nėra būtinas, tai nereiškia, kad galima priimti sprendimus visiškai laisvai ir pradėti statybas be kitu būtinu dokumentu, be kuriu yra draudžiama pradėti tokias statybas. Jums yra reikalini kaimynystėje esančių sklypų savininkų sutikimai ir jau turėdami sutikimus nepamirškite, kad tokiems statomiems objektams keliami bendrieji reikalavimai visiškai visi galioja, kuriuos net profesionalams nėra taip lengva įgyvendinti.