Nebaigtos statybos namo pridavimas

Nebaigtos statybos namo pridavimas

Nebaigtos statybos namo pridavimas procesas yra pakankamai sudėtingas, o svarbiausia, reikia tiksliai žinoti, kaip ir kokius dokumentus reikia paruošti. Nebaigtas statyti statinys turi būti registruojamas Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje kuri išduoda pažymą apie statinio statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių.

Mūsų paslaugos

Klientu vardu teikiame prašymus išduoti šią pažymą, paruošiame ir pridedame visus būtinus dokumentus. Kartu su prašymu pateikiame statinio kadastro duomenų bylą, jei yra reikalinga, atliekame kadastrinius matavimus. Kliento vardu, teikiame prašymus įregistruoti nebaigtą statyti statinį, kartu su kitais paruoštais dokumentais VĮ Registrų centrui.

Architektai, projektavimas, Namu projektai, Nebaigtos statybos namo pridavimas
Architektai, projektavimas, Namu projektai, Nebaigtos statybos namo pridavimas

 

Mūsų telefonas +370 6168 0486 užsisakyti paslaugas ar tiesiog pasikonsultuoti

 
arba palikite  Užklausą dabar  į kuri jums atsakysime per 24 valandas. 

 
Taisyklės
Nebaigtas statyti ar rekonstruoti ypatingas ar neypatingas statinys, taip pat nebaigtas rekonstruoti į ypatingą ar neypatingą statinį, nesudėtingas statinys turi būti įregistruotas Nekilnojamojo turto registre ne vėliau kaip per 3 metus nuo statybą leidžiančio dokumento išdavimo dienos.
Statytojas taip pat privalo tikslinti statybos metu pasikeitusius statinio kadastro duomenis ne rečiau kaip kartą per penkerius metus nuo nebaigto statyti statinio įregistravimo.