Konstrukcijų projektavimas

Architektai, Namu projektai, Konstrukcijų projektavimas
Architektai, Namu projektai, Konstrukcijų projektavimas

Konstrukcijų projektavimas atsakingas ir profesionalumo reikalaujantis darbas kuris yra skirstomas į tris pagrindines grupes:
– Pramoninės paskirties Konstrukcijų Projektavimas,
– Gyvenamosios paskirties Konstrukcijų Projektavimas,
– Prekybinės paskirties Konstrukcijų Projektavimas.

Konstrukcijų projektavimas

Mes esame sukaupę nemaža patirti ir  projektuojame medinių, metalinių bei gelžbetonio konstrukcijų projektus.  Mums galite patikėti įvairaus sudėtingumo projektus vien todėl, kad mes dirbame ne tik profesionaliai bet ir ekonomiškai efektyviai.
Visus skaičiavimus atliekame pagal aukščiausius standartus kas užtikrina nuoseklų ir sklandų projekto vykdymą.
Siūlome konstrukcijų projektus už realią ir prieinamą kainą. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, panaudosime tinkamiausius įrangos ir medžiagų sprendimus ir visa tai atliksime greitai ir kokybiškai.

Mūsų telefonas +370 6168 0486  jei norite užsisakyti projektą ar tiesiog pasikonsultuoti

 
arba palikite  Užklausą dabar  ir mes į ji jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

 

Architektai, projektai, Konstrukcijų projektavimas
Architektai, projektai, Konstrukcijų projektavimas

Jei jau turite projektą, tačiau netenkina jo kokybė ir norėtumėte pakeisti konstrukcinius sprendinius, o gal  buvote užsisakę tik architektūrinę dalį? mes galime Jums atlikti darbo projektą.
Siekdami sutaupyti statytojai dažnai pasirenka pigesnį variantą ir užsisako tik techninį projektą. Darbo projektas reikalingas norint atlikti pastato pripažinimo tinkamu naudoti procedūrą, todėl geriau projektą atlikti iš karto, o be to, darbo projekte ne tik numatomos konstrukcijos, tačiau ir sudaromi tikslius medžiagų kiekių žiniaraščiai, todėl vykdant statybos darbus yra žinomi tikslius statybiniu medžiagų kiekiai.

„JNT Projektai“ inžinieriai-konstruktoriai rengdami konstrukcinę dalį paskaičiuos pastatą veikiančias apkrovas, parinks tinkamiausius techninius sprendinius, parinks medžiagas ir paskaičiuos jų kiekius, atliks detalius konstrukcinius darbo brėžinius.
Jus taip pat pas mus galite užsisakyti atskirų konstrukcijų projektavimą arba jei jums reikia pakeisti architektūrinėje dalyje numatytus pamatus, medines ar gelžbetonines perdangas, sąramas, stogo konstrukciją, ar norite griauti laikančiąja sieną ir reikalinga paskaičiuoti sijas, ar kt.

Mes esame kompetentingi vertinant veikiančias apkrovas, parenkame laikančią konstrukciją, pateikiame jos brėžinius.

Svarbūs veiksniai, apsisprendžiant dėl projekto konstrukcinės dalies:
1, Konstrukcinė dalis yra privaloma kiekvieno projekto kaip sudedamoji dalis.
2, Pastato statyba vykdoma pagal Darbo projektą, kuris neįmanomas be konstrukcinės dalies.
3, Projektas reikalingas atlikti pastato pripažinimui tinkamu naudoti.
4, Pastato konstrukcinę projekto dalį sudaro pamatų planas, pamatų pjūviai ir detalės, rostverkų planas ir pjūviai, sąramų planai ir pjūviai, perdangų planai bei pjūviai, stogo konstrukcijų planai, pastato pjūviai, grindų, sienų, perdangų ir stogo įrengimo detalės ir pagrindiniai medžiagų kiekiai.