Statinių kadastriniai matavimai

Statinių kadastriniai matavimai
Statinių kadastriniai matavimai

Statinių kadastriniai matavimai jums bus reikalingi jei planuojate įregistruoti nekilnojamojo turto ar kita objektą. Registruojant jus privalote turėti kadastro duomenų bylą, kuriai parengti reikalingi kadastro duomenys, kurie yra surenkami specialių matavimų metu.

Statinių kadastriniai matavimai

Statinių kadastriniai matavimai Jums taip pat bus reikalingi, jei pastatėte naują pastatą arba pertvarkėte patalpas. Taip pat – norint užregistruoti seną statinį, kuris dar nėra registre, butą po remonto ar renovacijos ar norint užregistruoti inžinerinį statinį.

Norėdami pastatą ar jo dalį įrašyti į kadastro duomenų bazę,  kreipkitės į mus, mes mielai pasirūpinsime geometrinių duomenų nustatymu, planų ir kitos reikalingos dokumentacijos parengimu.

Mūsų komandos profesionalai, statinių kadastriniu matavimų ir inventorizacijos metu, tiksliai apskaičiuoja statinių plotus, tūrius, nurodo statybines medžiagas, apskaičiuoja baigtumo procentą, parengiama statinio kadastrinių matavimų byla.

Mūsų atliekami kadastriniai matavimai padeda apskaičiuoti daikto dydį, fizinę būklę, vertę, buvimo vietą (tikslu adresą) ir kitus objekto rodiklius. Jie reikalingi ir tuomet, kai pastatai ar jų dalys rekonstruojami, suremontuojami kapitališkai  ar kitaip pertvarkomi. Matavimų metu tiksliai fiksuojami visi nekilnojamojo turto pakitimai.

Statinių kadastriniai matavimai atliekami

Gyvenamiesiems ir sodo pastatams.
Pagalbinio ūkio pastatams.
Įvairių paskirčių negyvenamiesiems pastatams.
Butams ir negyvenamosioms patalpoms.
Inžineriniams tinklams ir statiniams.

Užsakyti šia paslaugą