Architektai » Namu projektai | Paslaugos

Architektai » projektai » projektavimas. | Namu projektai

Teritorijų planavimas, statinių projektavimas. – Teritorijų detaliųjų planų rengimas. Kaimo plėtros projektai, žemės formavimo pertvarkymo projektai,
Gyvenamieji – negyvenamieji pastatai (vienbučiai, dvibučiai), administraciniai, gamybos, pramonės, pagalbinio ūkio pastatai. Kitos paskirties statiniai.

Namu projektai, senu pastatu pridavimas

Namo pridavimas

Namo pridavimas, senų pastatų pridavimas. – Sutvarkome visus dokumentus ir padedame užregistruoti. Senų statinių savininkų įpėdiniai privalo papildomai pateikti dokumentus, patvirtinančius jų, kaip įpėdinių, teisinį statusą.

Architektai » projektai » projektavimas. | Paslaugos

Gyvenamųjų namų, sodų, sandėlių, kitos paskirties pastatų, ūkininko sodybų projektavimas. Architektūriniai projektai jūsų verslui. Pastato ar jo patalpų formavimas turto vienetais. Pastato ar patalpos paskirties keitimas. Projektų derinimas, statybos leidimo išėmimas.

Žemės sklypo projektavimas

Žemės sklypo projektavimas formuojant naujus žemės sklypus laisvoje valstybinėje žemėje. Padalijant žemės sklypus į atskirus žemės sklypus. Atidalijant bendrosios nuosavybės teise valdomo žemės sklypo dalis, jas suformuojant kaip atskirus žemės sklypus;

Energetinio naudingumo sertifikatas

Energetinio naudingumo sertifikatas

Energetinio naudingumo sertifikatas yra išduodamas specialistu, kurie turi kvalifikacijos atestatus, suteikiančius teisę atlikti pastatų energetinio naudingumo sertifikavimą. Energinio naudingumo sertifikavimo paslaugas įmonėje “JNT

Kaimo pletros žemetvarkos projektai

Kaimo plėtros žemėtvarkos projektas

Kaimo plėtros žemėtvarkos projektas rengiamas siekiant kompleksiškai suplanuoti žemės naudmenų sudėties pakeitimą, miško sodinimą, kitą su žemės naudojimu susijusią veiklą ir suformuoti žemės ūkio ir alternatyviosios veiklos subjektų žemės valdas.

Tarpininkavimas perkant/parduodant nekilnojamajį turtą

Sutvarkysime paveldėjimo, įregistravimo, įteisinimo ir visus kitus dokumentus notariniam sandoriui. Vieniems nekilnojamasis turtas asocijuojasi su patogesniu ir malonesniu gyvenimu, kitiems su verslu bei investicija. Mes į nekilnojamąjį turtą žvelgiame kaip į prekę turinčią savo kainą.

Žemės sklypų kadastriniai matavimai

Žemės sklypų kadastriniai matavimai

Žemės sklypų kadastriniai matavimai – Žemės sklypų kadastrinių (geodezinių) matavimų byla – nekilnojamojo daikto kadastro duomenų nustatymo metu parengtų planų, užpildytų kadastro formų ir kitų dokumentų apie nekilnojamąjį turtą, sukomplektuotas rinkinys.

Statinių kadastriniai matavimai

Statinių kadastriniai matavimai

Statinių kadastriniai matavimai gyvenamiesiems ir sodo pastatams, pagalbinio ūkio pastatams, įvairių paskirčių negyvenamiesiems pastatams, butams ir negyvenamosioms patalpoms bei nžineriniams tinklams ir statiniams.