Architektai » Namu projektai | Apie mus

Architektai » projektai » projektavimas

Projektavimo įmonė “JNT Projektai” jau daugiau kaip 20 teikia privačiu namu, gamybiniu ir komerciniu pastatu projektavimo paslaugas visoje Lietuvoje.

Kompleksinės paslaugos

Įmonė teikia statinių, pastatų projektavimo, teritorijų planavimo paslaugas, rengia techninius, specialiuosius, detaliuosius planus, žemės valdų formavimo ir darbo projektus.


Teikiame greitesnes, kompleksines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims.

Patyrusių profesionalų komanda, atlieka projektavimo, derinimo, statybos leidimu išėmimo, žemės kadastriniu matavimu ir kitas susijusias paslaugas visoje Lietuvoje.Mes norime dirbti su Jumis.

Jei norite su Architektu susisiekti greičiau, skambinkite  +370 6168 0486


Kodėl įmonė «JNT Projektai» yra geriausias pasirinkimas?

Jau daugiau kaip 20 metu specializuojamės gyvenamųjų namų, gamybiniu ir komerciniu pastatu projektavimo darbuose. Mes esame patyrę, atestuoti ir kūrybingi architektai projektuojantys individualius gyvenamus namus, daugiaaukščius pastatus, komercinius, gamybinius ir administracinius pastatus, jų rekonstrukcijas, renovacijas. Rengiame teritorijų planavimo dokumentus. Mūsų architektai įsigilina į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlo optimaliausia sprendimo būdą.

Daugiametė patirtis

Daugiau kaip 20 m. patirtis kadastrinių matavimų, projektavimo, žemėtvarkos ir kitose srityse.

Patyrusi komanda

Mes orientuojamės ne į kiekybę, bet į kokybę. Pas mus dirba tik patyrę savo sričių profesionalai.

Operatyvus reagavimas

Greitos kompleksinės paslaugos fiziniams ir juridiniams klientams visoje Lietuvoje.

Projektuojame energiškai efektyvius namus

Siekiame, kad Jūs galėtumėte sau pasistatyti ekonomišką, jaukų ir šilumos energiją taupantį būstą. Rengiant projektą, pageidaujant užsakovui, kruopščiai išanalizuojame pastato energini modeli ir pateikiame rekomendacijas. Atsakingai vertiname savo kompetenciją šiuo aspektu ir stengiamės nuolat gilinti žinias keliant savo kvalifikaciją kursuose, mokymuose ir seminaruose susijusiuose su pastatų energinio naudingumo klausimais.

Vis dar turite klausimų?

Skambinkite arba rašykite ir mes nemokamai suteiksime konsultaciją dėl Jūsų situacijoje reikalingų paslaugų!